maga_logo_2

HAKKIMIZDA

…………………., kurulduğu …… yılından günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle …………. Topluluğu’nun uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir.

Şirketimizin ihraç ettiği ürünlerin başında inşaat ve yapı malzemeleri, gıda, ambalaj, kağıt, plastik, makine teçhizat ve kimyasal katkı maddeleri gelmektedir.

Sürekli ve değişmeyen ana hedefi tüm paydaşları için artan oranda katma değer yaratmak olan ………………. Group, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir.

Misyonumuz

Öncü, yaratıcı ve rekabetçi çözümlerimizle kendimize ve tüm paydaşlarımıza değer katmak; katılımcı bir yönetim yapısı ile iş yapma unsurlarının tümüne; çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Ülkemize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza ve çalışanlarımıza sürekli değer yaratarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ülkesinde ve bölgesinde lider kuruluşlar arasında olmak.